Ronaldo’yla 16 Yaşındaki Çocuğun Vücutları Yer Değiştirirse

Paylaş

ronaldo nike reklamıHepimizin başkalarının bedenleriyle yer değiştirmeyi istediği hatta güne istediği ünlünün vücudunda başlamayı hayal ettiği bile olmuştur. Düşünsenize güne Justin Timberlake olarak başlıyorsunuz harika değil mi? Bizim bu düşündüğümüzü Nike’ın reklam yazarları da düşünmüş ki; Nike harika bir çalışmayla karşımıza çıktı.

“The Switch” adlı reklam filmi Cristiano Ronaldo ile 16 yaşındaki bir çocuğun birbirlerinin bedeninde hayatta kalma macerasını anlatıyor. Ayrıca bu reklam filmi 5 dakika 57 saniyelik süresiyle Nike’ın en uzun reklam filmi olmuş.

Ronaldo ve Gerson Correia Adua’nın başrolde oynadığı reklam filminde Ricardo Quaresma, Raphael Varane, Ross Barkley, Anthony Martial, Chris Smalling, Javier Mascherano, John Stones, Joe Hart, Andre Gomes, Jose Fonte, Sergi Roberto, Harry Kane ve Cedric Soares gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Nike sadece ürünleriyle değil konu reklam olduğunda da alanında lider bir marka. Reklam filminin “Bu fikri ben de düşünmüştüm” dedirtmesi ve bu basit fikrin harika bir şekilde kurgulanmasıyla ortaya harika bir çalışma çıkmış.

Bir Cevap Yazın