Tüm Türkiye’nin Konuştuğu Reklam “Berke Araba Gidiyor!”

Paylaş

Dün sosyal medyada yayınlanan bir video internete bomba gibi düştü ve kısa bir süre içinde binlerce kez izlendi. Sosyal medya fenomenleri tarafından yayınlanan bu viral ülke gündemine oturdu. Çok geçmeden “Berke” adı Twitter’da trend topic oldu ve video hakkında eğlenceli yorumlar yapıldı. Hatta dün akşamın eğlencesi bu video oldu da diyebiliriz. Sosyal medya kullanıcıları videodaki olayın gerçek olduğunu düşünse de olay biraz farklı.

berke araba gidiyor

Uzun zamandır reklam sektöründe viral işlere hasret kalmıştık ki Allianz Yolda virali karşımıza çıktı. Binlerce kişi tarafından izlenen viral filmde arabası yolda kalmış çiftin komik anlarına şahit oluyoruz. Oyuncular ve replikler efsane. Uzun bir süre “Berke araba gidiyor!” ve “Gözlüğünü düşürmüşsün.” replikleri dillerden düşmeyecek gibi görünüyor.

berke tampon gidiyor

Viral binlerce kişi tarafından izlenmesine rağmen Allianz reklamı olduğu birçok kişi tarafından bilinmiyor. Fakat birkaç gün içinde videonun viral reklam olduğu öğrenildiğinde; Allianz bu işin ekmeğini afiyetle yiyecektir.

Bir Cevap Yazın