Yerli Jason Statham’la Tanışın!

Paylaş

yerli jason statham

Antalya’da otomobil motoru tamirciliği yapan İsmail Yıldırım, aksiyon filmlerinin ünlü oyuncusu Jason Statham‘a benzerliğiyle dikkati çekiyor. Çevresinde “Yerli Jason” olarak tanınan Yıldırım’a arkadaşları da “station” model otomobili olması ve bu kelimenin “Statham” ismini çağrıştırmasından dolayı “Ceysın Steyşın” diye de sesleniyor.

yerli jason statham

Çevresindekilerin “Yerli Jason” diye seslendiği Yıldırım’ın hayalini oyunculuk süslüyor. Kumluca ilçesine bağlı Adrasan Mahallesi’nde yaşayan ve ağabeyiyle birlikte otomobil motoru tamirciliği yapan 37 yaşındaki Yıldırım’ı turistler ilk bakışta Jason Statham sanıyor ve Yıldırım’a yakın ilgi gösteriyorlar. Tatilciler, gerçeği öğrendikten sonra bile Yıldırım ile fotoğraf çektiriyor.

yerli-jason3

Bu benzerlikten memnuniyet duyan Yıldırım, oyuncu olmayı hayal ediyor. Tamirhanelerinin arka bölümünde bulunan spor aletleriyle “Taşıyıcı” filminin müziği eşliğinde çalışan Yıldırım, bir yandan da sosyal medyayı kullanarak film yapımcılarının dikkatini çekmeye çalışıyor. İsmail Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Statham’a benzerliğini yaklaşık 10 yıl önce arkadaşlarının söylemesiyle fark ettiğini söyledi.

yerli-jason4

yerli-jason6

 Kaynak:AA

  1. Ümit Kızılkum diyor ki:

    Amerika’ da yaşamış olsaydı çoktan yardımcı roller için seçilmişti.

Bir Cevap Yazın